Hugo: Magiczne przygody

hugo-1-640x343Jeśli szukacie naprawdę fajnego komiksu dla (nieco) starszych dzieci, to w te pędy powinniście się ustawić w kolejce po integrala Hugo.

Od razu się przyznam: w przypadku tego komiksu nie potrafię być obiektywny. Zeszyty z poszczególnymi przygodami dzielnego trubadura Hugo stanowiły jedną z najważniejszych lektur mojego dzieciństwa i prawdopodobnie wywarły kolosalny wpływ na moje przyszłe gusta. Kto wie – gdyby dawno temu rodzice na straganie w Łebie nie kupili mi Zaklęcia w fasolę, to może wcale bym się później fantastyką nie zainteresował?

Tym większa była moja ekscytacja, kiedy Egmont zapowiedział integrala wszystkich pięciu historii składających się na serię Hugo, napisaną i narysowaną przez belgijskiego autora kryjącego się pod pseudonimem Bédu. Co prawda pewnie gdzieś w piwnicy u rodziców albo na działce nadal leżą stare, sczytane komiksy, ale twarda oprawa to co innego!

Cała recenzja dostępna jest na portalu NaEKRANIE.pl.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Obrazki i chmurki i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • gjon

    A ja przez zadurzenie w tym komiksie dałem pierworodnemu na imię Hugo, mimo że wszystkim wokół kojarzyło się to tylko z tym trollem z telewizyjnej gry w Polsacie. Niestety, młody nie odziedziczył po mnie zachwytu, ale ma jeszcze czas, a komiksy co jakiś czas przypadkowo odnajdują się na dnie jednej czy drugiej półki 🙂

  • Tymoteusz Wronka

    No, ten troll to potem też napsuł mi krwi, bo co mówiłem o Hugo, to oni o tej grze (i produktach koło niej).
    No i zawsze mogłeś dać na imię Narcyz 😛

  • Pingback: Raport czytelniczy 10/2016 | Ględzenie Shadowa()